0
 

Tollares styrelse

Från höger till vänster är det: Gun Mörkenstam, Andreas Ericsson, Vidar Aronsson, Eva Åhlström, Anders Häregård, Magnus Molin, vice ordförande Birgitta Olli, rektor Mats Kempinsky, Mikaela Bexar, ordförande Anders A. Aronsson. (Foto: Anders Nordh)

Kontakt:

Anders A. Aronsson (ordförande)           
a_a_aronsson@yahoo.com

Anders Häregård                  
anders.haregard@stockholm.se

Andreas Ericsson                
andreas.ericsson@socialforum.se

Eva Åhlström       
eva.ahlstrom@iogt.se

Gun Mörkenstam       
gun.morkenstam@folkbildning.net

Magnus Molin      
magnus.molin@iogt.se

Mikaela Bexar                   
mikaela.bexar@hotmail.com

Birgitta Olli
birgitta.olli@iogt.se

Vidar Aronsson
vidar.aronsson@gmail.com